XI Turniej Piłki Nożnej organizowany przez PSONI Koło w  Policach

     

Przybyli Zwyciężyli! Brawo chłopaki! Wczoraj odbył się XI Turniej Piłki Nożnej organizowany przez PSONI Koło w Policach.
Nasi wygrali cały turniej, wygrywając wszystkie 4 mecze, a w finale po dramatycznym meczu pokonali gospodarzy z Polic w rzutach karnych 1:0 ( cały mecz 3:2). Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i do zobaczenia za rok!
Składamy również serdeczne podziękowania firmie Signum Yacht Service-Piotr Głód, za ufundowanie drużynie WTZ Gryfino profesjonalnych strojów sportowych na XI Turniej Piłki Nożnej w Policach.
 
 
     

 

             Fotorelacja z pobytu w  Czarnocinie

 

                         

 

                             

 

       Z wizytą u burmistrza

               Uczestnicy warsztatów wręczyli burmistrzowi misę ceramiczną, która powstała w pracowni z okazji jubileuszu 770. rocznicy uzyskania praw miejskich przez miasto. Spotkanie było również okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy.

 

       

 

     Szkolenie z pierwszej pomocy

 

Właśnie odbyliśmy szkolenie z pierwszej pomocy i p.poż.
Dziękujemy bardzo panu Grzegorzowi Słota "JUL-MAT" za profesjonalne i kompleksowe przeprowadzenie szkolenia.
 
    
                 

     

 

              Dekoracje Wielkanocne wykonane przez uczestników warsztatów w  pracowniach.

 

             

 

         Wiosna, wiosna ach to TY

 

       

 

     Gryfino ,,Nazywam się Miliard" akcja przeciw przemocy wobec kobiet z udziałem uczestników WTZ , członków PSONI koło w Gryfinie.   

 

Włączamy się do ogólnoświatowej kampanii społecznej przeciw przemocy wobec kobiet "One Billion Rising. Nazywam się Miliard". W naszym mieście akcję organizuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Gryfinie w dniu 17 lutego (najbliższa sobota) o godz. 16.00 Miejsce wydarzenia: gryfińskie nabrzeże.
 
          

 

        Nowe pracownie

     Nasze nowe pracownie terapii zajęciowej - Pracownia kreatywna makrama i sznurek i Pracownia technik różnych II.

 

         

 

       Spacer w ogrodzie świateł w Szczecinie

    To były niezwykłe doznania, podczas spaceru w ,,Ogród Świateł " w Szczecinie. Magiczna atmosfera iluminacji świetlnej oraz postacie wprowadziły nas w świat z ,,Piotrusia Pana".Garden of Lights po raz pierwszy mogliśmy podziwiać w Szczecinie. Bajkowe, kolorowe instalacje to ciekawa oferta na wspólny wypad .

 

     

 

 

     ,,Spotkanie Świąteczne- Wspólne Kolędowanie"

 

    W dniu wczorajszym odbyło się ,,Spotkanie Świąteczne- Wspólne Kolędowanie" w GDK Gryfino. W uroczystości brali udział władze samorządowe: Starosta Wojciech Konarski, Burmistrz Mieczysław Sawaryn, Wójt Paweł Wróbel, przewodniczący Rady Miejskiej Rafał Guga , dyr. PCPR Bożena Stawiarska, przedstawiciele instytucji, firm lokalnych, zaprzyjaźnione placówki, uczestnicy WTZ ì ZRT, członkowie PSONI, kadra oraz zarząd.Wspólne kolędowanie odbywało się przy muzyce w wykonaniu ,, Kapeli Ludowej Gardnianki". Były życzenia świąteczne, upominki a także poczęstunek wigilijny.

 

   

 

  

        Gala Wojewódzka XXI Edycji Konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych
 
 
Nasi uczestnicy oraz terapeuci z WTZ PSONI Koło w Gryfinie również brali udział.
Zdobyli lll m. w dwóch kategoriach:
Fotografia oraz Rzeźba .
Nagrody wręczyła dyrektor PFRON oddział Zachodniopomorski Pani Inga Mikee.
W kategorii Fotografia nagrodę otrzymali uczestnik WTZ Marcin Mikuła oraz terapeuta Sylwester Pińczuk, natomiast w kategorii Rzeżba Wojciech Kiełbowski oraz terapeutka Monika Soroczyńska,
Gratulujemy !
Ponadto w Gali brali udział: Zbyszek, Marcin, Krzysztof, p.kierownik WTZ Agata Czajka - Stankiewicz oraz p. Wanda Kmieciak Przewodnicząca PSONI Koło w Gryfinie.
 
      

 

 

 

    Zawody sportowe o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino

12 września 2023 roku nasi uczestnicy w składzie: Szymon Pińczuk, Grzegorz Kotus, Daniel Kiełbowski, Wojtek Kiełbowski, Zbyszek Kiełbowski, Kamil Plaskaczyński brali udział w zawodach sportowych zorganizowanych dla osób na niepełnosprawnościami o Puchar Przechodni Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino.
Dziękujemy za zaproszenie i super zabawę oraz organizacje ŚDS w Gryfinie, Miastu i Gminie Gryfino, OSiR Gryfino ,
Gryfiński Dom Kultury.
 
      

 

 

      Ćwiczenia w THE BODY Gryfino

   "Sport pozwala pokazać wielu osobom piękną stronę życia i buduje wewnętrzne wartości "

    

       

 

 

 

 

 

 

 
 
Wystawa "Warsztat Terapii Zajęciowej w obiektywie" odbywa się w ramach obchodów 30-lecia Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Gryfinie. 
 Na ekspozycji jest dwadzieścia zdjęć wykonanych w ramach terapii zajęciowej w Pracowni Fotograficznej WTZ przy PSONI w Gryfinie. Fotografie przedstawiają uczestników Warsztatu podczas sesji zdjęciowych o przeróżnej tematyce.
Zapraszamy serdecznie.
 
Więcej....
 

 

 

     Warsztaty kulinarne "Dobre z lasu w Gryfinie"

     

Dzisiaj Fundacja "Pozytywna Energia" działająca przy naszym Warsztacie przeprowadziła u nas wydarzenie pn. "Dobre z Lasu w Gryfinie". Były to warsztaty kulinarne z wykorzystaniem produktów pochodzenia leśnego. Partnerem Fundacji były Lasy Państwowe, które finansowały wydarzenie. Warsztaty rewelacyjnie przeprowadził Hubert Woś "Dziki Łosiu" za co ogromnie dziękujemy! Wielkie podziękowania dla Lasów Państwowych!!